Pirmenybėse – triuškinantys rezultatai

Sužaistas priešpaskutinis Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybių „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti reguliariojo sezono turas.

Kibo į atlapus. Kiek netikėtai net tris kėlinius dvikovoje tarp „Vištyčio“ ir „Veteranų-Rimbaldos“ aikštėje vyko lygi kova. Akivaizdūs susitikimo favoritai „Veteranai-Rimbalda“ savo pranašumą įrodė tik lemiamame ketvirtyje, kurį laimėjo 13 taškų persvara. Ilgai varžovams į atlapus kibęs „Vištytis“ galiausiai buvo priverstas pripažinti priešininkų pranašumą 82:97.

Neišgelbėjo. Trečią savaitgalį iš eilės rezultatyviausio turo žaidėjo vardą pelnė „Vištyčio“ lyderis Arnas Ryckis, šįkart įmetęs net 39 taškus. Deja, tai jo komandai pergalės iškovoti nepadėjo.

Nepasigailėjo. Pirmenybių čempionai „Vytis-Masažo namai“ 119:52 nepasigailėjo „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjų. Dar įspūdingiau nei rungtynių rezultatas atrodo atkovotų kamuolių statistika – 73:28 „Vyčio-Masažo namų“ naudai. Nugalėtojai taip pat noriai dalijosi kamuoliu ir atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, kai tuo tarpu jų varžovai tai padarė vos 11 sykių.

Įspūdingas skirtumas. Galingai šiemet rungtyniaujantys „Karkliniai“ ir toliau nemažina apsukų. Šįkart ekipa įspūdingu skirtumu 130:53 sutriuškino be lyderio Pauliaus Parachomiko rungtyniavusius „Bruklino“ krepšininkus. Tiesa, „Karklinių“ sudėtyje taip pat nebuvo Luko Marčiulionio, kuris yra vienas iš naudingiausių ekipos krepšininkų. Vienu metu „Karklinių“ pranašumas siekė net 83 taškus. Kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo 51:25, o rezultatyvių perdavimų grafoje jų pranašumas atrodo ne ką mažiau įspūdingai – 30:11.

Po pertraukos. Pirmus du kėlinius „Vienybės-Asterhouse“ vyrai kaip lygūs su lygiais kovėsi su „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkais ir gana ilgai buvo priekyje. Visgi po pertraukos labiau patyrę varžovai ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir užtikrintai ėmė jį didinti. Galiausiai rungtynes „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai laimėjo 82:66.

Įspūdingi. Puikias rungtynes ekipos „Grupinispirkimas.lt“ sudėtyje sužaidė naudingiausias pirmenybių žaidėjas Karolis Rimgaila, įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 20 atšokusių kamuolių. Dar įspūdingesnį dvigubą dublį atliko „Vyčio-Masažo namų“ vidurio puolėjas Lukas Matulaitis, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 21 atšokusį kamuolį.

Po 10. Šį turą net du pirmenybių žaidėjai per rungtynes atliko po 10 rezultatyvių perdavimų. Tai padarė „Vištyčio“ gynėjas Karolis Ragaišis bei „Karklinių“ narys Andrius Levanas.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų krepšininkų K. Rimgailos, L. Matulaičio, K. Ragaišio ir A. Levano, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 5 sportininkai. Tai padarė Paulius Gvazdaitis ir Aidas Sabukonis („Karkliniai“), Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“) ir Tadas Bindokas („Grupinispirkimas.lt“).

Pasidalinti naudojant: