Krepšinio pirmenybių čempionai nepasikeitė

Baigėsi keturis mėnesius trukusios 66-osios Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Trečius metus iš eilės nugalėtojų trofėjų į viršų kėlė Liudvinavo „Vytis“.

Netrūko intrigos. Šiemet pirmą kartą per 66-erius pirmenybių gyvavimo metus didžiajame aukščiausiosios lygos finale nebuvo vietinių komandų. Jame susitiko Liudvinavo „Vytis-Masažo namai“ bei Marijampolės „Veteranai-Rimbalda“. Nepaisant to, žiūrovai vis tiek gausiai susirinko pažiūrėti lemiamos pirmenybių kovos. Rungtynes geriau pradėjo „Vyčio-Masažo namų“ krepšininkai, kurie vienu metu buvo įgiję net 17 taškų persvarą. Varžovų tai neišmušė iš vėžių ir po jų spurto 9:0 ketvirtajame kėlinyje ekipas skyrė vos 2 taškai. Visgi solidžiau pabaigą sužaidęs „Vytis-Masažo namai“ galiausiai įrodė savo pranašumą 77:69 ir trečius metus iš eilės pelnytai tapo varžybų čempionu.

Pasveikino. Aukščiausiosios lygos nugalėtojus bei vicečempionus pasveikino ir „Santakos“ įsteigtas taures bei medalius žaidėjams įteikė laikraščio redaktorė Dangyra Apanavičienė, rajono meras Algirdas Neiberka bei vicemeras Joris Juškauskas.

Favoritų pergalė. Mažajame aukščiausiosios lygos finale „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai prieš „Karklinius“ nepirmavo nė karto, tačiau intriga rungtynėse laikėsi kiek daugiau nei tris kėlinius. Tik lemiamame ketvirtyje dvikovos favoritai „Karkliniai“ tvirtai ėmė kontroliuoti žaidimą ir galiausiai laimėjo 94:79. Puikiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus pelnęs Paulius Gvazdaitis. Pralaimėjusiųjų ekipai Žygimantas Vasiliauskas surinko 26 taškus.

Šokėjos. Į lemiamas aukščiausiosios lygos dvikovas gausiai susirinkusius sirgalius pertraukėlių metu linksmino Vilijos Jakubauskės vadovaujamos „Šokančių batelių“ šokėjos.

Be intrigos. Didžiajame B lygos finale intrigos apskritai nebuvo. Nuo pirmų minučių rungtynes kontroliavęs „Bruklinas“ nuolat didino savo pranašumą ir galiausiai laimėjo susitikimą su „Vienybės-Aterhouse“ krepšininkais 102:72. Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Paulius Parachomikas, pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 20 kamuolių.

Išvarė. Nedaug intrigos buvo ir mažajame B lygos finale tarp „Kudirkos Naumiesčio“ ir „Vištyčio“. Visgi emocijų dvikovoje netrūko. Jau rungtynių pradžioje už dvi technines pražangas iš aikštelės buvo išvytas „Vištyčio“ ekipos atstovas Gintaras Rimas. Likę be jo komandos draugai buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis. Nepaisant to, kad keletą kartų taikliais tolimais metimais „Vištytis“ dar buvo grąžinęs intrigą, galiausiai dvikovą pralaimėjo 84:104. „Kudirkos Naumiestį“ į priekį vedė 31 tašką įmetęs Rokas Puikys bei dviem taškais mažiau surinkęs Linas Duoba.

Snaiperiai. Finalinių varžybų metu buvo surengtas ir tritaškių metimų konkursas. Jame dalyvauti ryžosi 8 sportininkai. Pirmajame etape geriausiai pasirodė 17 taškų įmetęs „Vyčio-Masažo namų“ atstovas Airidas Luckus. Kartu su juo į finalą pateko Saulius Pavelčikas iš „Bruklino“ bei Arnas Ryckis iš „Vištyčio“. Lemiamame etape šaltesnius nervus vėl pademonstravo A. Luckus, pelnęs 14 taškų ir iškovojęs geriausiam pirmenybių snaiperiui skirtą statulėlę bei kamuolį.

Geriausieji. Pasibaigus varžyboms buvo išdalinti ne tik „Santakos“ laikraščio įsteigti komandiniai prizai, bet ir asmeniniai apdovanojimai. Naudingiausiu reguliariojo sezono žaidėju išrinktas „Grupinispirkimas.lt“ narys Karolis Rimgaila. Rezultatyviausiu varžybų žaidėju tapo „Vištyčio“ gynėjas Arnas Ryckis, vidutiniškai pelnydavęs po 25, 7 taško. Daugiausiai kamuolių atkovojusio žaidėjo prizą atsiėmė „Bruklino“ aukštaūgis Paulius Parachomikas, o daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusiam sportininkui skirta dovana įteikta Mantui Varnagiriui iš „Vyčio-Masažo namų“. Jo komandos draugas Karolis Šukys pripažintas naudingiausiu aukščiausiosios lygos finalo ketverto žaidėju, o analogiškas B lygos prizas atiteko P. Parachomikui.

Padėkos. Pasibaigus pirmenybių kovoms „Santakos“ laikraščio redaktorė Dangyra Apanavičienė asmenines dovanas įteikė visą sezoną turnyre teisėjavusiems teisėjams Tomui Dainiui, Giedriui Murauskui, Raimundui ir Gitautui Girniukaičiams, Evaldui Kučiauskui bei Algidui Karaliui, taip pat sekretoriato darbuotojams Povilui Krupavičiui, Rokui Plechavičiui, Nojui Galinskui ir Tomui Čiupliui. „Santakos“ laikraščio dovanos taip pat įteiktos garso operatoriui Daivui Mickevičiui, Vilkaviškio sporto ir pramogų centro direktoriui Martynui Kasperaičiui, vienai iš varžybų organizatorių Renatai Nausėdienei bei pirmenybių interneto svetainę www.santakostaure.lt sukūrusiam krepšinio entuziastui Edvinui Vespaltai. Pastarajam įteiktas ir mero padėkos raštas.

Pasidalinti naudojant:

Paaiškėjo pirmenybių finalininkai

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti pusfinalių susitikimai.

Po pertraukos. Daugiausiai intrigos buvo laukiama aukščiausiosios lygos pusfinalyje tarp „Karklinių“ir „Veteranų-Rimbaldos“ krepšininkų. Reguliariajame sezone abi komandos pasidalijo po pergalę. Pusfinalio susitikimą geriau pradėjo „Karkliniai“, kurie po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų persvarą. Deja, jos išlaikyti nepavyko. Trečiąjį kėlinį „Veteranai-Rimbalda“ laimėjo net 15 taškų skirtumu, o rungtynėse galiausiai triumfavo 88:75.

Netaikliai. Verta paminėti, kad šiame susitikime „Karkliniai“ vertėsi be vieno iš lyderių Aido Sabukonio. Visgi koją tikriausiai labiau kišo ne svarbaus žaidėjo nebuvimas, o menkas ekipos taiklumas. Tritaškius „Karkliniai“ metė vos 17 proc. taiklumu. Prastai komanda atakavo ir nuo baudų metimo linijos, pataikiusi vos 16 kartų iš 33 bandymų. Per pirmąją rungtynių pusę „Karkliniai“ apskritai buvo pataikę vos 1 baudos metimą iš 14.

Nepasipriešino. Kitame aukščiausiosios lygos pusfinalyje favoritų statusą įrodė „Vytis-Masažo namai“, 96:56 nepasigailėjęs „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkų. Dvikovos nugalėtojas abejonių nekėlė jau po pirmojo kėlinio, kurį „Vytis-Masažo namai“ laimėjo 33:12.

Be pasigailėjimo. Viename iš B lygos pusfinalių intrigos taip pat nebuvo. „Bruklinas“ 110:56 sutriuškino „Vištytį“.

Atkakli kova. Daugiau intrigos buvo antrajame B lygos pusfinalyje tarp „Vienybės-Asterhouse“ ir „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjų. Šiose rungtynėse pirmaujanti ekipa keitėsi net 14 kartų, dar 10 sykių rezultatas buvo lygus. Galiausiai užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidusi „Vienybė-Asterhouse“ rungtynes laimėjo 91:80.

Geriausi. Rezultatyviausiai savaitgalį tarp visų žaidėjų rungtyniavo „Vienybės-Asterhouse“ narys Deivydas Brinevičius, pelnęs 35 taškus. Geriausiai dėl kamuolių kovojo taip pat šios ekipos aukštaūgis Alvydas Šeštakauskas, „nusiėmęs“ net 25 kamuolius. Vos vienu kamuoliu mažiau atkovojo „Bruklino“ puolėjas Paulius Parachomikas. Daugiausiai rezultatyvių perdavimų (9) atliko Aidas Bacevičius iš „Kudirkos Naumiesčio“.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje, be A. Šeštakausko ir P. Parachomiko, pasižymėjo dar 3 žaidėjai. Tai padarė Paulius Gvazdaitis ir Lukas Marčiulionis („Karkliniai“) bei Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“).

Finalai. Abiejų lygų nugalėtojai bei prizininkai paaiškės jau šį šeštadienį (kovo 9 d.) Vilkaviškio sporto ir pramogų centre.

11 val. B lygos mažajame finale susitiks „Vištytis“ ir „Kudirkos Naumiestis“. 13 val. įvyks didysis B lygos finalas, kuriame kovos „Bruklinas“ ir „Vienybė-Asterhouse“. Aukščiausiosios lygos dvikova dėl trečios vietos, kurioje susitiks „Karkliniai“ ir „Grupinispirkimas.lt“, vyks 16 val., o didysis finalas tarp „Vyčio-Masažo namų“ ir „Veteranų-Rimbaldos“ – 18 val.

Tritaškių konkursas. Šeštadienį (kovo 9 d.), 15 val., bus surengtas tritaškių metimų konkursas. Kiekviena ekipa į jį galės deleguoti po vieną atstovą.

Pasidalinti naudojant:

Pirmenybių finalinė diena!

Taip pat informuojame, kad 15:00 val., po B lygos finalo, įvyks tritaškių konkursas. Prašome iki penktadienio FB žinute informuoti apie vieną dalyvaujantį asmenį nuo kiekvienos komandos.

Pasidalinti naudojant:

Baigėsi reguliarusis pirmenybių sezonas

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti paskutinieji reguliariojo sezono susitikimai.

Lyderiai. Reguliariojo sezono nugalėtojas paaiškėjo dvikovoje tarp „Karklinių“ ir „Vyčio-Masažo namų“. Iki šių rungtynių vos po vieną pralaimėjimą turėjusios ekipos pademonstravo, kodėl yra pelnytai vadinamos šio sezono favoritėmis. Dvikovą spurtu 12:2 pradėję „Vyčio-Masažo namų“ sportininkai ilgai turėtos persvaros neišlaikė ir jau po pirmojo kėlinio buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Tiesa, vėliau būtent ši ekipa dažniau buvo priekyje ir galiausiai laimėjo 86:83. Karkliniškio Andriaus Levano tritaškis metimas dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Žiūrovai. Lyderių dvikova sutraukė rekordinį šį sezoną skaičių žiūrovų. Sėdimų vietų salėje praktiškai nebuvo. Tiesa, reikia paminėti, kad tuomet, kada žaidžia „Karkliniai“, juos palaikančių sirgalių niekada netrūksta.

Sunkiai. Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Veteranai-Rimbalda“, paskutiniajame ture tik po sunkios kovos 99:95 palaužę „Vienybės-Asterhouse“ žaidėjus. Susitikimo pradžioje atrodė, kad „Veteranai-Rimbalda“ iškovos lengvą pergalę, mat jau po pirmojo kėlinio jie buvo priekyje 31:15. Visgi susikaupę varžovai ėmė mažinti skirtumą ir jau po trijų kėlinių švieslentė rodė lygų rezultatą.

Trigubas dublis. „Veteranų-Rimbaldos“ narys Mantas Pledas šiose rungtynėse surinko krepšininkų itin vertinamą vadinamąjį trigubą dublį. Jis pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Negailėjo. Puikiai sužaidė ir „Vienybės-Asterhouse“ gynėjas Adomas Klimašauskas, ne tik pelnęs 15 taškų, bet ir negailėjęs perdavimų komandos draugams. Jis šiame susitikime atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Nesunkiai. Ketvirtąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Grupinispirkimas.lt“ ekipa, gana užtikrintai 99:73 palaužusi „Kudirkos Naumiesčio“ krepšininkus.

Trauma. Pastarąsias rungtynes kuriam laikui teko nutraukti dėl įvykusio nemalonaus incidento. Komandos „Grupinispirkimas.lt“ nariui Mantui Šitkauskui susidūrimo su varžovu metu lūžo nosis, tad jį skubiai teko vežti į ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių.

Be lyderio. „Bruklinas“ gana nesunkiai 88:70 įveikė be rezultatyviausio sezono žaidėjo Arno Ryckio rungtyniavusią „Vištyčio“ komandą.

Įspūdingai. Fantastiškas rungtynes „Bruklino“ gretose sužaidė Paulius Parachomikas. Jis pelnė 22 taškus ir atkovojo net 34 atšokusius kamuolius. Šioje dvikovoje aukštaūgis surinko 54 efektyvumo balus!

Rezultatyviausias. Savaitgalį tarp visų pirmenybių žaidėjų daugiausiai taškų – 39 – pelnė „Grupinispirkimas.lt“ ekipos narys Edgaras Masaitis. Jis taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų P. Parachomiko, E. Masaičio ir A. Klimašausko, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 7 žaidėjai. Tai padarė Tautvydas Kalinauskas ir Gintaras Rimas („Vištytis“), Paulius Balčiūnas ir Tadas Bindokas („Grupinispirkimas.lt“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“), Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“) ir Ignas Jurgelionis („Kudirkos Naumiestis“).

Aukščiausioji lyga. Pirmąsias keturias vietas reguliariajame sezone užėmusios ekipos jau šį penktadienį Vilkaviškio sporto ir pramogų centre žais pusfinalių susitikimus. Jų nugalėtojai keliaus į aukščiausiosios lygos finalą, o pralaimėjusieji turės tenkintis dvikova dėl trečiosios vietos. 18.30 val. tarpusavyje kovos „Vytis-Masažo namai“ ir „Grupinispirkimas.lt“, o 20.15 val. susitiks „Veteranai-Rimbalda“ bei „Karkliniai“.

B lyga. 5–8 pozicijas reguliariajame sezone užėmusios komandos kausis B lygos pusfinaliuose. Jie šeštadienį vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje. 11 val. tarpusavyje žais „Bruklinas“ ir „Vištytis“, o 12.45 val. – „Vienybė-Asterhouse“ ir „Kudirkos Naumiestis“.

Pasidalinti naudojant:

Krepšinio pirmenybėse – finišo tiesioji

Sužaidus paskutinį reguliariojo etapo turą, paaiškėjo galutinė turnyrinė lentelė.
Kovo 1-ąją, penktadienį, Vilkaviškio sporto ir pramogų centre A lygos pirmajame pusfinalyje 18:30 val. susitiks pirmąją vietą užėmusi ir čempionės titulą ginanti „Vytis-Masažo namai“ komanda prieš 4-ąją vietą užėmusią „Grupinispirkimas.lt“ ekipą. Antrajame pusfinalyje 20:15 val. susikaus antrąją vietą užėmę „Karkliniai“ prieš trečiąją poziciją užėmusią „Veteranai-Rimbalda“ ekipą.
Kovo 2-ąją, šeštadienį, Vilkaviškio S. Nėries mokykloje įvyks B lygos pusfinaliai. 11:00 val. susitiks „Bruklino“ ir „Vištyčio“ komandos, 12:45 val. dėl patekimo į finalą kovos „Vienybė-Asterhouse“ ir „Kudirkos Naumiestis“.
Pasidalinti naudojant:

Pirmenybėse – triuškinantys rezultatai

Sužaistas priešpaskutinis Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybių „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti reguliariojo sezono turas.

Kibo į atlapus. Kiek netikėtai net tris kėlinius dvikovoje tarp „Vištyčio“ ir „Veteranų-Rimbaldos“ aikštėje vyko lygi kova. Akivaizdūs susitikimo favoritai „Veteranai-Rimbalda“ savo pranašumą įrodė tik lemiamame ketvirtyje, kurį laimėjo 13 taškų persvara. Ilgai varžovams į atlapus kibęs „Vištytis“ galiausiai buvo priverstas pripažinti priešininkų pranašumą 82:97.

Neišgelbėjo. Trečią savaitgalį iš eilės rezultatyviausio turo žaidėjo vardą pelnė „Vištyčio“ lyderis Arnas Ryckis, šįkart įmetęs net 39 taškus. Deja, tai jo komandai pergalės iškovoti nepadėjo.

Nepasigailėjo. Pirmenybių čempionai „Vytis-Masažo namai“ 119:52 nepasigailėjo „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjų. Dar įspūdingiau nei rungtynių rezultatas atrodo atkovotų kamuolių statistika – 73:28 „Vyčio-Masažo namų“ naudai. Nugalėtojai taip pat noriai dalijosi kamuoliu ir atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, kai tuo tarpu jų varžovai tai padarė vos 11 sykių.

Įspūdingas skirtumas. Galingai šiemet rungtyniaujantys „Karkliniai“ ir toliau nemažina apsukų. Šįkart ekipa įspūdingu skirtumu 130:53 sutriuškino be lyderio Pauliaus Parachomiko rungtyniavusius „Bruklino“ krepšininkus. Tiesa, „Karklinių“ sudėtyje taip pat nebuvo Luko Marčiulionio, kuris yra vienas iš naudingiausių ekipos krepšininkų. Vienu metu „Karklinių“ pranašumas siekė net 83 taškus. Kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo 51:25, o rezultatyvių perdavimų grafoje jų pranašumas atrodo ne ką mažiau įspūdingai – 30:11.

Po pertraukos. Pirmus du kėlinius „Vienybės-Asterhouse“ vyrai kaip lygūs su lygiais kovėsi su „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkais ir gana ilgai buvo priekyje. Visgi po pertraukos labiau patyrę varžovai ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir užtikrintai ėmė jį didinti. Galiausiai rungtynes „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai laimėjo 82:66.

Įspūdingi. Puikias rungtynes ekipos „Grupinispirkimas.lt“ sudėtyje sužaidė naudingiausias pirmenybių žaidėjas Karolis Rimgaila, įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 20 atšokusių kamuolių. Dar įspūdingesnį dvigubą dublį atliko „Vyčio-Masažo namų“ vidurio puolėjas Lukas Matulaitis, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 21 atšokusį kamuolį.

Po 10. Šį turą net du pirmenybių žaidėjai per rungtynes atliko po 10 rezultatyvių perdavimų. Tai padarė „Vištyčio“ gynėjas Karolis Ragaišis bei „Karklinių“ narys Andrius Levanas.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų krepšininkų K. Rimgailos, L. Matulaičio, K. Ragaišio ir A. Levano, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 5 sportininkai. Tai padarė Paulius Gvazdaitis ir Aidas Sabukonis („Karkliniai“), Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“) ir Tadas Bindokas („Grupinispirkimas.lt“).

Pasidalinti naudojant:

Aikštėje – pirmenybių lyderių revanšas

Link pabaigos artėja reguliarusis Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybių „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sezonas. Sužaisti dar keturi susitikimai.

Revanšas. Dar vieną pergalę iškovojo „Karkliniai“. Šįkart jie 83:76 įveikė „Veteranų-Rimbaldos“ atstovus ir atsirevanšavo už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą. Ši pergalė leido „Karkliniams“ ir toliau kartu su „Vyčio-Masažo namų“ žaidėjais išlaikyti turnyro lentelės lyderių poziciją. Nugalėtojų gretose puikiai rungtyniavo 26 taškus įmetęs Aidas Sabukonis ir vienu tašku mažiau surinkęs Andrius Levanas.

Atkaklios rungtynės. Kiek netikėtai gana atkaklus susitikimas vyko tarp vienų iš varžybų lyderių „Vyčio-Masažo namų“ ir „Bruklino“ komandų. Dvikovą 100:87 laimėjo „Vytis-Masažo namai“, tačiau jų varžovai turėjo ne vieną galimybę rungtynių eigą pakreipti sau naudinga linkme. Deja, to padaryti taip ir nepavyko. Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus įmetęs Karolis Šukys.

Lygi sudėtis. Ne pirmą kartą ekipa „Vytis-Masažo namai“ įrodė, kad jos lyderiais gali būti kone visi žaidėjai. Šįkart vykusioje dvikovoje prieš „Brukliną“ 9 ir daugiau taškų pelnė net 7-i komandos atstovai.

Nedaug trūko. Puikiai „Bruklino“ gretose žaidė ekipos lyderis Paulius Parachomikas. Jam pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki žaidėjų labai vertinamo vadinamojo trigubo dublio.
Iš viso šiose rungtynėse Paulius pelnė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tik vieną kėlinį. Dvikovoje tarp „Grupinispirkimas.lt“ ir „Vištyčio“ krepšininkų intriga laikėsi tik pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi lygiosiomis 15:15. Vėliau „Grupinispirkimas.lt“ ėmė didinti savo persvarą ir galiausiai susitikimą laimėjo 91:64. Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė 27 taškus pelnęs Edgaras Masaitis.

Užtikrintai. Ir toliau su viena pergale sezone lieka bei paskutinę turnyro lentelės vietą kartu su „Vištyčio“ žaidėjais dalijasi „Kudirkos Naumiestis“. Šįkart šios ekipos atstovai nesugebėjo pasipriešinti „Vienybės-Asterhouse“ žaidėjams. Pastarieji nuo pirmųjų minučių ėmė kontroliuoti rungtynes ir galiausiai jas laimėjo 80:64.

Geriausias. Antrą savaitgalį iš eilės geriausiai tarp visų pirmenybių krepšininkų žaidė „Vištyčio“ lyderis Arnas Ryckis. Šįkart jo sąskaitoje – 30 taškų ir 20 atkovotų kamuolių.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje savaitgalį pasižymėjo 6 sportininkai. Be jau minėto A. Ryckio, tai padarė Deivydas Brinevičius ir Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“), Paulius Parachomikas („Bruklinas“), Karolis Rimgaila („Grupinispirkimas.lt“) ir Aidas Sabukonis („Karkliniai“).

Pasidalinti naudojant:

Aikštelėje – pirmoji „Vištyčio“ pergalė

Tęsiasi Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Sužaisti dar 4 susitikimai.

Pirmoji. Iki šiol be pergalių žengę „Vištyčio“ krepšininkai pagaliau turi progą džiaugtis. Jie gana užtikrintai 77:60 įveikė be kelių pagrindinių sportininkų rungtyniavusį „Kudirkos Naumiestį“.

Nesulaikomas. „Vištyčio“ gretose fantastiškai rungtyniavo Arnas Ryckis, įmetęs net 39 taškus ir atkovojęs 19 kamuolių. Arnas apskritai tapo rezultatyviausiu šio pirmenybių turo žaidėju.

Eilinė pergalė. Toliau puikiai šį sezoną žaidžia „Karkliniai“, šįkart 86:69 įveikę pajėgią „Grupinispirkimas.lt“ komandą bei iškovoję 10-ąją pergalę sezone. Nugalėtojus į priekį vedė 26 taškus įmetęs Andrius Levanas.

Nepavyko. Favoritams – „Vyčiui-Masažo namams“ – kurį laiką į atlapus mėginusi kibti „Vienybė-Asterhouse“ galiausiai buvo priversta nusileisti 65:85. Kaip ir „Karkliniams“, „Vyčiui-Masažo namams“ tai buvo 10-oji pergalė sezone.

Vienas lauke – ne karys. Nesulaikomai rungtyniavęs puolėjas Paulius Parachomikas pelnė net 33 taškus ir atkovojo 25 atšokusius kamuolius, tačiau jo atstovaujamas „Bruklinas“ 79:97 buvo priverstas pripažinti „Veteranų-Rimbaldos“ pranašumą. Pastarosios ekipos gretose 27 taškus įmetė Ainoras Rapolavičius.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų A. Ryckio ir P. Parachomiko, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 4 sportininkai. Tai padarė Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“), Deivydas Brinevičius („Vienybė-Asterhouse“), Kasparas Galeckas („Vištytis“) bei Ignas Jurgelionis („Kudirkos Naumiestis“).

Tvarkaraštis. Ateinantį šeštadienį pirmenybių kovos vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje.
11 val. „Bruklinas“ žais prieš „Vytį-Masažo namus“, 12.45 val. „Vienybė-Asterhouse“ mėgins palaužti „Kudirkos Naumiesčio“ pasipriešinimą, 14.45 val. „Karkliniai“ susitiks su „Veteranais-Rimbalda“, o 16.30 val. į tarpusavio akistatą stos „Vištytis“ ir „Grupinispirkimas.lt“.

Pasidalinti naudojant:

Pirmenybėse – revanšas ir favoritų pergalės

Tęsiasi Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Sužaisti dar keturi susitikimai.

Atsirevanšavo. Daugiausiai intrigos savaitgalį buvo dvikovoje tarp „Bruklino“ ir „Grupinispirkimas.lt“ komandų. Pirmajame rate šių ekipų tarpusavio dvikovą buvo laimėjęs „Bruklinas“, tad dabar varžovai visomis išgalėmis siekė atsirevanšuoti. Ir jiems pavyko! Šįkart susitikimą 79:72 laimėjo didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai. „Bruklino“ nuo nesėkmės neišgelbėjo net puikus Pauliaus Parachomiko žaidimas. Jis pelnė 24 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko net 39 naudingumo balus.

Intrigos neišvydo. Į Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą susirinkę žiūrovai intrigos tikėjosi ir dvikovoje tarp „Vyčio-Masažo namų“ bei „Veteranų-Rimbaldos“ ekipų. Abi jos – vienos iš turnyro lyderių. Visgi, kaip ir pirmajame tarpusavio susitikime, taip ir šįkart pergalę gana lengvai 102:69 šventė pastarųjų dviejų sezonų nugalėtojai – „Vytis-Masažo namai“.

Nepasipriešino. Ir toliau nesustabdomai šių metų varžybose rungtyniauja „Karkliniai“. Šįkart jie daugiau nei dvigubai 100:47 nugalėjo „Kudirkos Naumiestį“. Du „Karklinių“ krepšininkai – Aidas Sabukonis ir Andrius Levanas – šiose rungtynėse surinko daugiau nei po 40 naudingumo balų. Įspūdingai atrodo ir nugalėtojų laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 58:27.

Be pergalių. Ir toliau pirmosios pergalės sezone niekaip nepavyksta iškovoti „Vištyčiui“. Savaitgalį šios ekipos žaidėjai 68:90 buvo priversti pripažinti „Vienybės-Asterhouse“ pranašumą.

Geriausi. Rezultatyviausiai šiame ture tarp visų sportininkų rungtyniavo „Vienybės-Asterhouse“ žaidėjas Deivydas Brinevičius, įmetęs 36 taškus. Naudingiausiai – Aidas Sabukonis („Karkliniai“), surinkęs net 47 efektyvumo balus. Geriausiai dėl kamuolių kovojo Paulius Parachomikas („Bruklinas“), sugriebęs 15 atšokusių kamuolių, o daugiausiai rezultatyvių perdavimų (15) atliko „Vyčio-Masažo namų“ gynėjas Mantas Varnagiris. Visi šie 4 žaidėjai taip pat surinko vadinamuosius dvigubus dublius.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų sportininkų, šioje kategorijoje taip pat pasižymėjo Andrius Levanas ir Andrius Urbšys („Karkliniai“), Karolis Rimgaila („Grupinispirkimas.lt“) bei Edgaras Kedys („Vienybė-Asterhouse“).

Pasidalinti naudojant:

Pirmenybėse – išskirtiniai krepšininkų pasirodymai

Į antrą pusę persirito Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Sužaisti dar keturi susitikimai.

Atitrūko. Atkakliausia kova vyko tarp „Grupinispirkimas.lt“ bei „Veteranai-Rimbalda“ komandų. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Grupinispirkimas.lt“ dar buvo priekyje, tačiau tuomet varžovai spurtavo 11:0 ir galiausiai šventė pergalę 84:76. Pralaimėjusių neišgelbėjo net solidus naudingiausio šių metų pirmenybių krepšininko Karolio Rimgailos pasirodymas. Jis pelnė 23 taškus ir atkovojo net 19 kamuolių.

Nepavijo. Intrigos netrūko ir rungtynėse tarp „Bruklino“ bei „Kudirkos Naumiesčio“. Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržęs „Bruklinas“ ilgą laiką neleido suabejoti savo pranašumu, tačiau trečiajame kėlinyje „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjai ėmė mažinti atsilikimą ir vienu metu ekipas skyrė jau tik keletas taškų. Visgi 34 taškus pelniusio Igno Matulaičio vedamas „Bruklinas“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir galiausiai laimėjo 82:74.

Tik pradžioje. Aldas Moliušis pelnė 34 taškus, o jo atstovaujami „Karkliniai“ 97:47 nepasigailėjo „Vienybės-Asterhouse“ komandos. Pastarieji varžovams priešinosi tik pirmąjį kėlinį. Pralaimėjusi ekipa suklydo net 27 kartus.

Dvigubai. Pirmenybių lyderiai „Vytis-Masažo namai“ įmetė dvigubai daugiau taškų nei varžovai. Ši komanda 154:77 įveikė pergalės skonio kol kas dar nepatyrusius „Vištyčio“ krepšininkus. Pastarieji suklydo net 25 kartus, o 14 klaidų užfiksavo Arnoldas Brazauskas. Tai – pirmenybių antirekordas.

Nesulaikomas. Dvikovoje tarp „Vyčio-Masažo namų“ ir „Vištyčio“ netrūko išskirtinių asmeninių pasirodymų. Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Karolis Šukys, pelnęs 45 taškus, atkovojęs 16 kamuolių bei surinkęs net 59 naudingumo balus. Jo komandos draugo Luko Matulaičio sąskaitoje taip pat įspūdingi rezultatai: 34 taškai ir 13 atkovotų kamuolių. Dar vienas „Vyčio-Masažo namų“ žaidėjas Mantas Varnagiris atliko net 18 rezultatyvių perdavimų bei užfiksavo geriausią pasiekimą šiame sezone. „Vištyčio“ komandoje išskirtines rungtynes sužaidė Arnas Ryckis, pelnęs 38 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų A. Ryckio, K. Šukio, L. Matulaičio bei K. Rimgailos, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 2 sportininkai – Paulius Parachomikas („Bruklinas“) bei Emilis Pilipavičius („Veteranai-Rimbalda“).

Pasidalinti naudojant: