Baigėsi reguliarusis pirmenybių sezonas

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti paskutinieji reguliariojo sezono susitikimai.

Lyderiai. Reguliariojo sezono nugalėtojas paaiškėjo dvikovoje tarp „Karklinių“ ir „Vyčio-Masažo namų“. Iki šių rungtynių vos po vieną pralaimėjimą turėjusios ekipos pademonstravo, kodėl yra pelnytai vadinamos šio sezono favoritėmis. Dvikovą spurtu 12:2 pradėję „Vyčio-Masažo namų“ sportininkai ilgai turėtos persvaros neišlaikė ir jau po pirmojo kėlinio buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Tiesa, vėliau būtent ši ekipa dažniau buvo priekyje ir galiausiai laimėjo 86:83. Karkliniškio Andriaus Levano tritaškis metimas dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Žiūrovai. Lyderių dvikova sutraukė rekordinį šį sezoną skaičių žiūrovų. Sėdimų vietų salėje praktiškai nebuvo. Tiesa, reikia paminėti, kad tuomet, kada žaidžia „Karkliniai“, juos palaikančių sirgalių niekada netrūksta.

Sunkiai. Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Veteranai-Rimbalda“, paskutiniajame ture tik po sunkios kovos 99:95 palaužę „Vienybės-Asterhouse“ žaidėjus. Susitikimo pradžioje atrodė, kad „Veteranai-Rimbalda“ iškovos lengvą pergalę, mat jau po pirmojo kėlinio jie buvo priekyje 31:15. Visgi susikaupę varžovai ėmė mažinti skirtumą ir jau po trijų kėlinių švieslentė rodė lygų rezultatą.

Trigubas dublis. „Veteranų-Rimbaldos“ narys Mantas Pledas šiose rungtynėse surinko krepšininkų itin vertinamą vadinamąjį trigubą dublį. Jis pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Negailėjo. Puikiai sužaidė ir „Vienybės-Asterhouse“ gynėjas Adomas Klimašauskas, ne tik pelnęs 15 taškų, bet ir negailėjęs perdavimų komandos draugams. Jis šiame susitikime atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Nesunkiai. Ketvirtąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Grupinispirkimas.lt“ ekipa, gana užtikrintai 99:73 palaužusi „Kudirkos Naumiesčio“ krepšininkus.

Trauma. Pastarąsias rungtynes kuriam laikui teko nutraukti dėl įvykusio nemalonaus incidento. Komandos „Grupinispirkimas.lt“ nariui Mantui Šitkauskui susidūrimo su varžovu metu lūžo nosis, tad jį skubiai teko vežti į ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių.

Be lyderio. „Bruklinas“ gana nesunkiai 88:70 įveikė be rezultatyviausio sezono žaidėjo Arno Ryckio rungtyniavusią „Vištyčio“ komandą.

Įspūdingai. Fantastiškas rungtynes „Bruklino“ gretose sužaidė Paulius Parachomikas. Jis pelnė 22 taškus ir atkovojo net 34 atšokusius kamuolius. Šioje dvikovoje aukštaūgis surinko 54 efektyvumo balus!

Rezultatyviausias. Savaitgalį tarp visų pirmenybių žaidėjų daugiausiai taškų – 39 – pelnė „Grupinispirkimas.lt“ ekipos narys Edgaras Masaitis. Jis taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Dvigubi dubliai. Be jau minėtų P. Parachomiko, E. Masaičio ir A. Klimašausko, šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo dar 7 žaidėjai. Tai padarė Tautvydas Kalinauskas ir Gintaras Rimas („Vištytis“), Paulius Balčiūnas ir Tadas Bindokas („Grupinispirkimas.lt“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“), Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“) ir Ignas Jurgelionis („Kudirkos Naumiestis“).

Aukščiausioji lyga. Pirmąsias keturias vietas reguliariajame sezone užėmusios ekipos jau šį penktadienį Vilkaviškio sporto ir pramogų centre žais pusfinalių susitikimus. Jų nugalėtojai keliaus į aukščiausiosios lygos finalą, o pralaimėjusieji turės tenkintis dvikova dėl trečiosios vietos. 18.30 val. tarpusavyje kovos „Vytis-Masažo namai“ ir „Grupinispirkimas.lt“, o 20.15 val. susitiks „Veteranai-Rimbalda“ bei „Karkliniai“.

B lyga. 5–8 pozicijas reguliariajame sezone užėmusios komandos kausis B lygos pusfinaliuose. Jie šeštadienį vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje. 11 val. tarpusavyje žais „Bruklinas“ ir „Vištytis“, o 12.45 val. – „Vienybė-Asterhouse“ ir „Kudirkos Naumiestis“.

Pasidalinti naudojant: