Pirmenybėse – paskutinių sekundžių drama

Puiki pradžia. Savaitgalį atkakliausia dvi­kova vyko tarp „Bruklino“ ir „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkų. Spurtu 16:1 rungty­nes pradėjęs „Bruklinas“ galiausiai šventė sunkią pergalę 90:88.

Pergalingas metimas. Nė karto rung­tynėse nepirmavę „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai po trijų kėlinių atsilikinėjo net 19 taškų skirtumu. Visgi lemiamame ketvirtyje daugkartiniai pirmenybių prizi­ninkai ėmė mažinti varžovų pranašumą. Likus žaisti vos 9 sekundes po Mangirdo Račiaus tritaškio metimo rezultatas tapo lygus. Nepaisant to, lemiamą žodį tarė „Bruklino“ puolėjas Paulius Parachomikas, pataikęs pergalingą dvitaškį. Pasku­tinis „Grupinispirkimas.lt“ sportininkų metimas iš vidurio aikštės, galėjęs šiai komandai išplėšti pergalę, jau buvo ne­taiklus.

Tik kėlinį. Atkaklų susitikimą žiūro­vai tikėjosi išvysti ir „Veteranų-Rimbaldos“ bei „Vytis-Masažo namai“ dvikovo­je. Visgi pagrindinių šio sezono favoritų susitikime intriga laikėsi tik pirmąjį kėli­nį. Sėkmingiau rungtynes pradėję „Veteranų-Rimbaldos“ žaidėjai antrąjį kėlinį pralaimėjo net 8:37, o rungtynes – 83:102. Pergalę „Vyčio-Masažo namų“ komandai garantavo sėkmingesnė kova dėl atšoku­sių kamuolių, laimėta 55:31.

Nepasigailėjo. Trečiąją pergalę iš eilės šventė „Karkliniai“, šįsyk 92:47 ne­pasigailėję „Kudirkos Naumiesčio“ krep­šininkų. Kovą dėl atšokusių kamuolių karkliniškiai laimėjo net 63:28.

Pirmoji pergalė. Savaitgalį tarpusavy­je rungtyniavo iki šiol be pergalių žengusios „Vištyčio“ bei „Vienybės-Asterhouse“ komandos. Pergalę 92:62 šventė užtikrin­tai žaidusi „Vienybė-Asterhouse“.

Geriausi. Rezultatyviausiai savaitgalį žaidė 27 taškus įmetęs „Vyčio-Masažo na­mų“ atstovas Airidas Luckus. Geriausiai dėl kamuolių kovojo „Karklinių“ aukš­taūgis Lukas Marčiulionis, „nusiėmęs“ net 19 atšokusių kamuolių. Daugiausiai rezultatyvių perdavimų (10) atliko „Vienybės-Asterhouse“ gynėjas Adomas Kli­mašauskas.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos ka­tegorijoje pasižymėjo 4 sportininkai. Tai padarė Lukas Marčiulionis („Karkliniai“), Karolis Šukys („Vytis-Masažo namai“), Ba­lys Brazauskas („Kudirkos Naumiestis“) bei Arnas Eidukevičius („Grupinispirkimas.lt“).

Tvarkaraštis.

Ateinantį savaitgalį pirmenybių kovos vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrin­dinėje mokykloje.

11 val. „Kudirkos Naumiestis“ žais prieš „Vištytį“, 12.45 val. „Veteranai-Rimbalda“ mėgins palaužti „Bruklino“ ekipos pasipriešinimą, 14.45 val. „Grupinispirkimas.lt“ susitiks su „Karkliniais“, o 16.30 val. į tarpusavio akistatą stos „Vienybė-Asterhouse“ ir „Vytis-Masažo namai“.