Pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi favoritai

Prasidėjo antrasis Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybių „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti ratas. Komandos sužaidė dar ketverias rungtynes.

Eilinis laimėjimas. Dar vieną pergalę pirmenybėse šventė varžybų lyderiai „Vytis-Masažo namai“, 91:77 įveikę „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė 30 taškų įmetęs Karolis Šukys. „Vytis-Masažo namai“ iš varžovų perėmė net 19 kamuolių.

Atkakli kova. „Veteranai-Rimbalda“ 93:85 nugalėjo „Kudirkos Naumiesčio“ atstovus. Vienu metu ketvirtajame kėlinyje abi ekipas skyrė vos taškas, tačiau tuomet „Veteranai-Rimbalda“ spurtavo 10:0 ir susikrautos persvaros jau nebeprarado. „Kudirkos Naumiesčio“ neišgelbėjo nė 30 Igno Jurgelionio pelnytų taškų.

Daugiau nei dvigubai. Ir toliau nesulaikomai žaidžia „Karklinių“ krepšininkai, šventę 7-ąją pergalę sezone. Šįkart karkliniškiai 134:64 nepasigailėjo „Vištyčio“ sportininkų. Dar įspūdingesnis atrodo ekipų naudingumo balų skirtumas: „Karkliniai“ surinko net 175 efektyvumo balus, o „Vištytis“ – vos 36. „Karkliniai“ atliko 30 rezultatyvių perdavimų, o jų varžovai – tik 7. Kovą dėl atšokusių kamuolių nugalėtojai laimėjo net 62:19.

Spurtas pabaigoje. Tris kėlinius dvikovoje tarp „Vienybės-Asterhouse“ bei „Bruklino“ komandų vyko lygi kova. Pirmaujanti ekipa keitėsi net 13 kartų, o dar 7 sykius rezultatas buvo lygus. Visgi ketvirtajame kėlinyje „Bruklinas“ spurtavo 12:0 ir galiausiai laimėjo rungtynes 84:68.

Rezultatyviausi. Daugiausiai taškų (35) savaitgalį įmetė „Bruklino“ žaidėjas Ignas Matulaitis. Įdomu tai, kad į rungtynes jis atvyko pavėlavęs, o vos tik žengęs į aikštę pasisuko čiurną, dėl ko trumpam buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio. 33 taškus pelnė „Karklinių“ aukštaūgis Tomas Miškelis.

Atkovoti kamuoliai. Geriausiai dėl atšokusių kamuolių kovojo „Veteranų-Rimbaldos“ atstovas Mantas Pledas. Jis „nusiėmė“ net 24 kamuolius. 23 kamuolius atkovojo „Grupinispirkimas.lt“ aukštaūgis Karolis Rimgaila.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo 7 sportininkai. Be M. Pledo ir K. Rimgailos, tai padarė Ignas Jurgelaitis („Kudirkos Naumiestis“), Tomas Miškelis ir Paulius Gvazdaitis („Karkliniai“), Tadas Žalkauskas („Vištytis“) bei Paulius Parachomikas („Bruklinas“).