Pirmenybėse – dramatiška rungtynių pabaiga

Iššvaistė. Atrodė, kad vienų iš šio sezono favoritų „Karklinių“ ir „Veteranų-Rimbaldos“ akistatoje intrigos bus nedaug. Didžiąją rungtynių dalį situaciją kontroliavę ir vienu metu net 19 taškų persvarą turėję „Karkliniai“ galiausiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 85:88. Rungtynių pabaigoje „Veteranų-Rimbaldos“ žaidėjai surengė spurtą 11:0. Likus maždaug minutei šios ekipos žaidėjas Matas Dabulevičius išvedė savo komandą į priekį, o po kelių akimirkų persvarą įtvirtino Klaidas Šapalas. „Karkliniai“ dar bandė gelbėti situaciją, tačiau Luko Marčiulionio ir Andriaus Levano tolimi metimai skriejo pro šalį.

Pirmoji. Tik pirmąją pergalę pirmenybėse šventė „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai, 100:76 įveikę vis dar be pergalių liekančius „Vištyčio“ krepšininkus. Visus taškus ant i nugalėtojai sudėjo dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:18.Be pralaimėjimų. Vienintele šio sezono ekipa, nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio, išlieka „Vytis-Masažo namai“. Šįkart ji 103:73 įveikė gana neblogai šiemet rungtyniaujančius „Bruklino“ atstovus.

Priešinosi pusę rungtynių. Antrąją pergalę pirmenybėse šventė „Vienybės-Asterhouse“ komanda, 83:66 įveikusi „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjus. Pastarieji po dviejų kėlinių dar buvo priekyje, tačiau po pertraukos varžovai sugebėjo gana greitai atitrūkti. Trečiąjį kėlinį „Vienybė-Asterhouse“ laimėjo net 24:4.

Trigubas dublis. Komandos „Vytis-Masažo namai“ gynėjas Mantas Varnagiris parodė gana retą manevrą – užfiksavo vadinamąjį trigubą dublį. Jis pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.

Geriausias. Rezultatyviausiai savaitgalį rungtyniavo „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjas Karolis Rimgaila, pelnęs 32 taškus. Jis taip pat atkovojo 18 atšokusių kamuolių. Tai – irgi geriausias rezultatas tarp visų savaitgalį rungtyniavusių sportininkų. Tiek pat atšokusių kamuolių „nusiėmė“ Kudirkos Naumiesčio“ aukštaūgis Balys Brazauskas.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo 11 krepšininkų. Tai padarė jau minėti K. Rimgaila bei B. Brazauskas, taip pat Tadas Žalkauskas („Vištytis“), Juozas Milius („Vytis-Masažo namai“), Paulius Parachomikas („Bruklinas“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“), Klaidas Šapalas ir Emilis Pilipavičius („Veteranai-Rimbalda“) bei Tomas Miškelis, Aidas Sabukonis ir Lukas Marčiulionis („Karkliniai“).

Tvarkaraštis. Ateinantį šeštadienį pirmenybių kovos vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje. 11 val. „Kudirkos Naumiestis“ žais prieš „Vytį-Masažo namus“, 12.45 val. „Karkliniai“ mėgins palaužti „Bruklino“ ekipos pasipriešinimą, 14.45 val. „Grupinispirkimas.lt“ susitiks su „Vienybe-Asterhouse“, o 16.30 val. į tarpusavio akistatą stos „Veteranai-Rimbalda“ ir „Vištytis“.