Krepšinio aikštėje – solidūs žaidėjų pasirodymai

Įspūdingas skirtumas. 147:54 – tokiu rezultatu „Vytis-Masažo namai“ šventė pergalę prieš „Kudirkos Naumiestį“. Įdomu tai, kad nugalėtojai visą susitikimą žaidė penkiese. Dar įspūdingiau nei dvikovos rezultatas atrodo abiejų ekipų užfiksuotų naudingumo balų skaičiai. Visa „Vyčio-Masažo namų“ komanda surinko net 209 naudingumo balus, kai tuo tarpu jų varžovai – vos 3!

Trigubi dubliai. Pastarojoje dvikovoje net du „Vyčio-Masažo namų“ sportininkai surinko vadinamuosius trigubus dublius. Karolio Šukio sąskaitoje – 38 taškai, 20 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų. Jis surinko 55 naudingumo balus. Ne ką prasčiau pasirodė Karolio komandos draugas Mantas Varnagiris, įmetęs 17 taškų, atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų bei surinkęs 50 naudingumo balų.

Rezultatyviausi. 38 taškus įmetęs K. Šukys kartu su tiek pat taškų pelniusiu komandos draugu Dainiumi Podolskiu buvo rezultatyviausi šio savaitgalio pirmenybių žaidėjai.

Nedaug trūko. Pirmąją sezono pergalę bandantis pasiekti „Vištytis“ po trijų kėlinių dar buvo priekyje prieš akivaizdžius dvikovos favoritus „Veteranų-Rimbaldos“ krepšininkus. Deja, išlaikyti persvaros nepavyko, o pergalę 85:75 galiausiai šventė „Veteranai-Rimbalda“.

Nesėkmių ruožas. Trimis pergalėmis sezoną pradėję „Bruklino“ žaidėjai savaitgalį patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Šįsyk juos gana lengvai 104:73 įveikė puikiai šiemet rungtyniaujantys „Karkliniai“.

Nepasipriešino. Antrąją pergalę iš eilės šventė „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai, 102:68 nugalėję „Vienybę-Asterhouse“.

Nesulaikomas. Fantastiškai rungtynės susiklostė „Grupinispirkimas.lt“ aukštaūgiui Karoliui Rimgailai, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir surinko net 60 naudingumo balų.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje, be K. Rimgailos, pasižymėjo dar 6 sportininkai. Tai padarė Ainoras Rapolavičius, Mantvydas Kalinauskas bei Gustas Grigas („Veteranai-Rimbalda“), Deividas Motiejūnas („Vytis-Masažo namai“ ), Tomas Miškelis („Karkliniai“) ir Deividas Jakštaitis („Vištytis“).

Pertrauka. Po šio turo pirmenybėse skelbiama šventinė pertrauka. Ekipos į aikštelę vėl sugrįš sausio 6 d.

Tvarkaraštis. Sausio 6 d. (šeštadienis) 11:00 val. „Bruklinas“ – „Vištytis“ 12:45 val. „Kudirkos Naumiestis“ – „Grupinispirkimas.lt“ 14:45 val. „Vytis-Masažo namai“ – „Karkliniai“ 16:30 val. „Veteranai-Rimbalda“ – „Vienybė-Asterhouse“. Rungtynių vieta bus paskelbta vėliau.